Epimedyumlu Macun Nedir? Ne işe Yarar? [Güncellendi]

Jan 12, 2019

Epimedyumlu Macun Nedir? Ne işe Yarar?

Mor renge sahip olan oldukça güzel bir görüntüsü olan bir bitkinin özütü sayesinde elde edilebilen bir macun türüdür. Bu macun Osmanlı dönemlerinde oldukça yaygın bir şekilde kullanırken günümüzde insanlar bilgilendirilmedikleri için pek fazla kullanılmamaktadır. Osmanlı zamanında da bugün de aynı sebeplerden kullanılması oldukça mümkündür. Peki bu nedir? Ogünlerden bugünlere aynı sıkıntı; İktidarsızlık.

İktidarsızlık kelimesi tam anlamıyla sorunla oturmasa da sürekli olarak aynı sorunu yaşamaktan korkar hale gelen erkekler sık sık aynı problemle karşılaşarak karşı cinsi mutlu edebilirmiyim düşüncesine girmektedir.

Epimedyumlu macunu sadece sertleşme sorunu yaşayanlar için değil evle çiftlerin bebek sahibi olmak istediklerinde döllenme ve doğurganlık yetilerini yükseltilebilmek içinde kullanılabilir.

Epimedyumlu Macun Sayesinde Sorunsuz Ereksiyon Düşünceleri

Erkeklerin yaşlısından gencine yetişkininden ergenine herkesin en büyük endişesi her zaman bir husus olmuştur Ereksiyon. Tıp Dilinde buna Erektil Disfonsiyon denilmektedir. Ereksiyon sorunu yaşayan kişiler genellikle doktora gittiklerinde hekimlerin genel tavsiyesi kimyasal bir ürün olan viagra tarzı ilaçlara yönlendirilmektedir. Fakat vücudumuz kimyasal ürünler yerine tamamen doğal ürünlerden oluşan Epimedyumlu Macun sayesinde aynı ereksiyonu görülmektedir ve tamamen bitkisel yöntemlerle vücudunuza zarar vermeden kullanabilirsiniz. Benim vücudum sağlam bana benim ereksiyonum da sorun yok diyen erkeklere küçük bir hatırlatmayla devam etmek isteriz ki “ Her 10 erkekten 9 tanesi ereksiyon problemi küçük yaşlarda veya yaşlılık döneminde yaşamakta.”

Nasıl sipariş ederim?

Epimedyumlu macun sipariş etmek için sitemizde bulunan canlı desteği kullanabilir, dilerseniz whatsapp hattımızdan  bizlere ulaşabilirsiniz.

Siparişleriniz Aras kargo ile gönderilmektedir. Havale ve kapıda ödeme ile ödeme almaktayız. 

İletişim Numaralarımız: +90 531 862 41 41 - Muhammed ÜNLÜ

İletişim Numarası II: +90 532 715 5100 - İsmail ÜNLÜ

Epimedyum Bitkisi Hakkında Dünya Ansiklopedisi Ne Yazdı

Epimedium (Keşişkülahı), Berberidaceae (kadıntuzluğugiller) ailesinin Epimedium cins bitkisinden 60dan daha fazla tür içermekte olan otsu çiçekli bitkilere genel verilen isim. Bu bitkilerin bazı türleri Güney Çin’de yetişmektedir. Bazıları Avrupa’da bazıları ise Asya’da yetişmektedir. Oldukça ilginç bir yapıya sahip olan bitkiler her koşullarda yetişebilmektedir ve her bölgede yetişen bitkilerin özellikleri farklı olmaktadır.

Epimedium yani Keşişkülahı türleri oldukça zorlu koşullu iklimlerde yaşamına devam ettirebilen uzun yıllarca yetişebilen bitkilerdir. Hemen hemen hepsi bahar aylarında örümcek yapısına sahip bir şekilde 4 taç yaprağa sahip görüntüsüyle açılmaktadır. Bu bitkilerin hemen hemen hepsinde afrodizyak etkisi bulunduğundan dolayı azgın teke otu gibi isimlerde verilmiştir.

Epimedyumlu Macun Etkisi Ne Kadar Sürer?

Dünya çapında bir çok araştırma merkezi sadece insanlarla kalmayıp bir çok hayvanlarla da deney yaparak ciddi bir şekilde etki gösterdiğini bilimsel gerçeklerle kanıtlamıştır. Etkisini en büyük ölçüde kazanmasının sebepleri ise bal, zencefil, polen ve arı sütü sayesinde olduğunun bilgisi verilmiştir.

Epimedyumlu Macununuzu ilişkiye girmeden önce en az 30 dakika önce tüketilmesi faydalı olacaktır. Etkisini 1 ile 3 Gün kadar gösteren epimedyumlu macun 2 çay kaşığı veya 1 tatlı kaşığı kadar tüketilmesi gerekmektedir.

Bunların yanı sıra hamilelik döneminde ve ya emziren anneler için tavsiye edilmemektedir. Aynı zamanda Kalp Hastaları içinde kullanılması tavsiye etmiyoruz. Şeker hastalarına tavsiyemiz doktor kontrolünde bitkisel Epimedyumlu Macun’u kullanmalarıdır.

Herhangi bir yan etkisi yoktur. Hafif bir baş ağrısı yapabilir, eğer güzelce karıştırılmazsa baş ağrısı şiddetli olabilir.

 • Sep 12, 2019 Mert

  Macunu alıp sonra alkol içsek zararı olurmu

 • Sep 11, 2019 Erdem

  Siz 1 2 çay kaşığı demişsiniz de ben bir kütür olanı gömdüm nasıl olacak ????

 • Aug 30, 2019 Husnu

  Slm. Bu macun sertleşme probleminede iyi geliyormu

 • Jul 28, 2019 Muhammed - Müşteri Temsilcisi

  Merhaba, eğer alkolle almıyorsanız ve iyi karıştırdıysanız baş ağrısı yapmayacaktır.

 • Jul 25, 2019 Osman kul

  bu macunun kalbe ciğerlere tansiyona yani insana yan etkisi varmidir nasıl kullanılır

 • Jul 25, 2019 Ekrem

  Baş ağrısı yaparsa ne yapmak lazım

Sormak istediğiniz soruları veya önerilerinizi aşağıdan yazabilirsiniz.