Epimedyumlu Macun Ne İşe Yarar?

Feb 1, 2019

Epimedyumlu Macunun İçerisinde Ne Vardır?

Bir çok kişinin aklına takılan ve bu konuda şüpheye düşenlerin mutlaka olduğunu düşünmekteyiz ve öncelikle belirtmek isteriz ki Epimedyumlu Macun  ilaç değildir tamamen doğal bitkisel gıda takviyesidir.  Epimedyumlu Macun Üretimi tamamen bitkilerden ve destekleyici bitki özlerinden karışım yapılarak elde edilmektedir. Ürünler sadece erkekler için değil kadınlar içinde üretilmektedir.  Epimedyumlu Macunun tüketilmesi düzenli yapıldığı taktirde faydasını kısa sürelerde hissedebileceksinizdir. Epimedyumlu Macun tamamen bitkisel ve birçok araştırmalar sonucunda üretimi gerçekleştirilmiştir. Araştırma firmaları tarafından onay alınmaktadır.

Epimedyumlu Macun Ne İşe Yarar?

Epimedyumlu Macunun cinsel iktidarsızlık ve isteksizlik üzerinde oldukça faydalı etkileri bulunmaktadır. Afrodizyak etkisi sayesinde cinsel ilişkilerde zevk almanıza yardımcı olacaktır.

Epimedyumlu Macun erkeklerin en büyük sorunu olan sertleşme ve iktidarsızlık sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Bu macunu Osmanlı zamanında kuvvet macunu ve padişah macunu olarakda satılmaktaydı. İçerisinde bir çok bitki özü ve bitki bulunmaktadır. Bunların yanı sıra besinler ve baharatlarda bulunmaktadır.

Epimedyumlu Macun İçerisindekiler Nelerdir?

Tamamen bitkisel ürünler bulunmaktadır ve kimyasal olarak herhangi bir ürün bulunmamaktadır.

Epimedium Yani Azgın Teke Otu %0.79 Oranında Bulunmaktadır.

Yulak, Havlıcan, Zencefil, Amerikan Ginsengi, Lepidyum, Sibirya Ginsengi, Isırgan Otu, Demir Dikeni, Ginkgo Biloba, Vanilya, Kola Bitkisi, Tarçın, Bal Kabağı, Keçi Boynuzu, Soya Unu, Dut Pekmezi, Glikoz şurubu, Arı Sütü, Çiçek Balı ve Polen bulunmaktadır.

Epimedyumlu Macun Etkisini Ne Kadar Göstermektedir?

Epimedyumlu Macun Sadece Türkiye’de değil dünyanın bir çok ülkesinde yapılan araştırmalar sonucunda insanlar üzerinde %70 Performans artırdığı ve sertleşme sorunun ortadan kalktığını kanıtlamıştır. Epimedyumlu Macun düzenli kullanıldığında etkisi bir ömür sürebilecekken bir tatlı kaşığı tüketildiğinde 1 ile 3 gün etkisi görülmektedir. Bu süre iki tarafında ne kadar istekli olduğunu ve ne kadar uzun ilişki yaşandığını aynı zamanda ne kadar performans harcadıklarına göre de değişim göstermektedir.

Epimedyumlu Macun Nasıl Kullanılır?

Epimedyumlu macunu öncelikle mutlaka iyi bir şekilde karıştırmanız gerekmektedir. Tüketim sırasında sabit ölçek olarak bir çay kaşığı kadar tüketmeniz yeterli olacaktır. Kullanımı gerçekleştirdikten sonra en fazla 30 ile 40 dakika arasında etkisi görülecektir. Gıda takviyesi olarak kullanılmaktadır.

Epimedyumlu Macun Önlemler Ve Uyarılar Nelerdir?

Epimedyumlu Macun vücudunuzda kan dolaşımını hızlandıracağı için kalp rahatsızlığı olanların kullanmalarını önermemekteyiz. Şeker Hastaları yani Diyabet hastaları Epimedyumlu Macun kullanmak isterlerse eğer doktorlarının kontrolleri altında kullanmaları tavsiye edilmelidir. Epimedyumlu Macunun herhangi bir yan etkisi bugüne kadar karşılaşılmamıştır. Vücut yapılarının herkesle aynı olmaması durumunda her hangi bir etkisi görüldüğünde mutlaka aile hekiminize danışmanızı tavsiye ederiz.

Epimedyumlu Macun kullanımda mutlaka yemekten sonra yapılmalı ve aç karna tüketilmemelidir. Aç karnına tüketildiğinde kan akışınızın hızlanacağı için baş ağrısı gerçekleşebilir.