Nedir bu sertleşme problemi?

Sertleşme problemi nedir? 

sertlesme problemi

Her 4 kişiden birinin korkulu rüyası

Yapılan araştırmaların sonuçlarında ülkemizde en az 4 kişiden birinde cinsel sağlık problemi veya performans problemi gözlenmektedir. Cinsel sorunların en büyük nedenlerinden biri ise toplumumuz tarafından cinsellik çok örtbas ediliyor ve bu bireylerde ileri ki yaşlarda tecrübesizlik, korku, endişe türü nedenler dolayısıyla birer cinsel problem haline geliyor. Bu yazımızda sizlere bu problemlerden biri olan tıbbın çare bulamadığı bir hastalık olan sertleşme probleminden bahsedeceğiz.

İlaçlar cinsel problemler oluşturuyor

Eğitimsizlik gibi verilen ilaçlar ve yan etkileri nedeniyle de birçok cinsel sağlık problemi ortaya çıkmaktadır. Cinsel işlevde güç kaybı olarak adlandırdığımız sertleşme problemi ilaçlar ve birkaç etkenin birleşerek oluşturduğu bir problemdir. Tabi ki tüm cinsel problemler sadece bir nedenden kaynaklanmaz ve cinsel problemleri sadece ilaçlar üzerine yıkmak doğru olmaz.

performans problemi

Çağımızın cinsel vebası sertleşme sorunu

Çağımızda genç yaşlı herkeste görülebilen bu cinsel problem birçok ilişkinin sona ermesine, çiftlerin normal hayatlarında mutsuz olmalarına ve bu tür konular konuşulduğunda hep arka planda kalma isteği doğurur. Genellikle 35 – 40 yaşından itibaren başlayan sertleşme problemi günümüzde belirttiğimiz gibi genç yaşlı herkeste bulunmaktadır. Son 10 yılda sertleşme probleminin görülme oranında büyük bir artış görünmektedir. İleri yaşlarda olan bireylerde çeşitli hastalıklar, bedensel sorunlar gibi sorunlar nedeniyle olsa da genç yaşta olan bireylerin genellikle psikolojik anlamda sorunları oluyor. İlk gece korkusu, cinsel eğitimsizlik bu nedenlerin başlarında geliyor.

Bireyin özgüvenini yok ediyor

Bir cinsel etkinliğe, ilişkiye giriş yapmak ve onu sürdürmek için yeteri kadar sertleşmeyen penis, günümüzde güçlük ve cinsel veba şeklinde adlandırılıyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi yaşı ilerlemiş bireylerde daha çok görülse de ve genç yaştaki bireylerin korkulu rüyası olsa da sertleşme problemi her zaman olması gereken bir şey değildir. Günümüz şartları, krizler, iş sorunları tarzı psikolojiyi derinden etkileyen insanı sıkan olaylar da cinsel anlamda kendini verememe, kafayı boşaltamama gibi nedenlerden dolayı sertleşme problemi görülmektedir. Mastürbasyon yaparken yeteri kadar sertleşebilirken, partnerli etkinliklerde sertleşmeyebiliyor dediğimiz gibi psikolojinize de bağlı biraz.

Cinsel terapi tam anlamıyla başarı sağlayamıyor

Birçok uzman doktor sertleşme probleminin psikolojik destek ile çözülebildiğini vurgulasa da tedavi olan bireylerin birçoğu cinsel problemlerinin tekrar oluştuğunu vurgulamakta. Dediğimiz gibi eğitim olmadığından ve toplumun bakışının biraz daha örtbas edici olduğundan mütevellit cinsel terapi almak bir hayli zor ve toplumda nasıl karşılanır düşünceleri nedeniyle pek tercih edilmemektedir.

Sertleşme probleminin çaresi bulundu

Yüz yıllar evvel bulunan epimedium bitkisi sayesinde üretilen ürünler ile sertleşme problemi, cinsel iktidarsızlık gibi birçok cinsel sağlık sorununa çare bulundu. Günümüzde de bi hayli ilgi gören bitkisel ürünler, tıbbi ilaçların yerini almaya yavaş yavaş başladı. Son 5 yılda özellikle piyasaya yeni yeni çıkan ürünler sayesinde artan ilgi bitkisel ürünlere tercihi arttırmaktadır.

Bitkisel ürünler yan etki göstermediği için birçok ilaç markası ve tıbbi tedaviden daha iyi sonuçlar verirken tıbbi ilaçlar gibi yan etki oluşturarak a yerini düzeltirken b ve c yerlerini bozmuyor. Hepimizin de bildiği gibi tıbbi ilaçlar oluşturdukları yan etki nedeniyle günümüzde cinsel problemlerden tutun erken çökme, yaşlanmaya kadar her türlü hastalığa davetiye çıkarmaktadır.

performans macunu

Nedir bu epimedyumlu macun

Yukarıda da belirttiğim gibi epimedyumlu macun yüz yıllar evvel çin taraflarında bulunmuş bir bitkinin özleri sayesinde üretilen bir macundur. Adını da buradan alan epimedyumlu macun günümüzde cinsel problemlerin neredeyse tamamını yok edebilecek etkiye sahiptir. Alınacak bir tatlı kaşığı epimedyumlu macun 48 saat boyunca bireyde %70’e varan performans artışı, özgüven ve kanın akış hızını arttırdığı için sertleşme problemini büyük ölçüde azaltarak bireylerin daha güzel ve mutlu geceler geçirmelerini sağlıyor.

epimedyumlu macun

Epimedyumlu macun nerede satılır

Epimedyumlu macun günümüzde birçok aktarda satılsa da bireyler hangi markayı alacaklarını ve hangi markanın daha etkili olduğu konusunda çok fazla fikir ayrılığına düşmektedir. Etkileri kişiden kişiye değişse de sonuç olarak istisnalar kaideyi değiştirmiyor. Sidra marka epimedyumlu macun günümüzde yazılan tüm makalelerde tüm aktarcıların ağzında en iyi epimedyumlu macun olarak adlandırılmaktadır. Epimedyumlu macun piyasasının en eskilerinden biri olan sidra epimedyumlu maun günümüzde birçok ülkeye ihraç edilmektedir.

Nasıl sipariş veririm?

Eee, o kadar yazdın peki ben bu epimedyumlu macunu nereden sipariş edeceğim mi diyorsunuz? Hemen sitemizden ana sayfaya giderek orada bulunan “özel ürünler” kategorisinden size ve bütçenize uygun olan epimedyumlu macunu seçip sepete attıktan sonra sitemizden sipariş verebilirsiniz, sitemizden sipariş veren herkese ikinci siparişlerinde %20’e varan indirim kuponu otomatik olarak tanımlanmaktadır. Daha hızlı şekilde sipariş vermek istiyorsanız +90 532 715 5100 adlı sipariş hattımızı arayarak veya whatsapptan mesaj atarak bizlere ulaşabilir, isim – soy isim – numara ve adres bırakarak ödeme sonucu siparişlerinizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 50TL üzeri olan tüm alışverişlerinizde kargo ücreti bitkisel reyonum tarafından karşılanmaktadır. Aras kargoyla anlaşma yapılmış olup dilerseniz evinize gizli kargo şeklinde, dilerseniz bayiden alım şeklinde satın alımınızı yapabilirsiniz.

  • Mar 28, 2019 Burak

    Daha öncede bir arkadaşım önermişti aktardan almıştım abartıldığı kadar varmış

  • Mar 28, 2019 Suleyman

    Daha önce aldığmız çayın kalitesinden dolayı hemen bu ürünü de sipariş verdik. Gerçekten çok orjinal ve sağlıklı ürünler sattığını düşünüyorum dışarıda duyduklarımızın söylenenlerin etkilerinden burda da bahsetmişsiniz. Teşekkürler....

Sormak istediğiniz soruları veya önerilerinizi aşağıdan yazabilirsiniz.

YA Facebook ile yorumunuzu bırakın